You are here
Spotify Premium APK indir 2021 – Güncel Sürüm Müzik ve Ses Premium APK 

Spotify Premium APK indir 2021 – Güncel Sürüm

Spotify Premium

Spotify Premium Müzik seviyorsan, Spotify tam sana göre. Spotify Premium Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

Spotify Premium Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet
• Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında
• Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa
• Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş
• Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ideal müzik parçalarını bul
• Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV veya hoparlörlerinden dinle

Spotify Premium Müzik dinlemek istiyorsan, Spotify ile cepten veya tabletten ücretsiz şarkı dinle. Nerede olursan ol, en sevdiğin müzik, albüm ve podcast’ler yanında.

Yeni müzik radarı sayesinde en beğendiklerinin en yenilerinden sana özel derlenen çalma listeleri, en trend sanatçılar ve podcast’ler Spotify ile parmağının ucunda.

Spotify Premium Yeni müzik ve podcast’ler ile en sevdiğin sanatçılar ve albümler burada. İster en son çıkan şarkılardan ruh haline uygun çalma listeleri oluşturup müzik dinle, ister en sevdiğin podcast programlarını takip et.

Spotify Premium ile müzik çal, her dilde ve her türde şarkı dinle. Eskisi yenisiyle yabancı ve Türkçe pop, rock, rap, hiphop ve çok daha fazlası Spotify’da.

Spotify Premium Yeni müzik radarı ile yeni müzik parçalarını, yeni müzik gruplarını ve trendlerini ilk sen keşfet. Türkçe müzik listelerini takip et, sevdiğin sanatçılar ve grupların yeni çalışmalarından anında haberdar ol ve hepsini bedava dinle.

Spotify Premium Müzik dinle, yabancı ve Türkçe pop, rap, hiphop, rock ve çok daha fazlasını keşfet. Spotify ile her türlüsünden müzik çal, beğenilerine göre oluşturulan çalma listeleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağın podcast’ler sayesinde keyifte tavan yap.

• Türkçe müzik ve podcast’ler dinlemek artık çok kolay! Türkçe müzik sevenler için eski ve yeni Türkçe pop ve rap şarkıları, Türkçe rock efsaneleri, Türk sanat müziğinin en iyileri hep burada. Karışık modda dilediğin çalma listeleri, albüm ve parçalar seninle. Tamamen senin tercihin olan sanatçılar, ister eski ister en yeni müzik çalışmaları ile seni bekliyor.

Gönlünce müzik dinle, çünkü tablette müzik ve podcast’ler dinlemek ücretsiz.
• Türkçe pop, rap, hiphop, klasik müzik ve çok daha fazlası. Dilediğin şarkı, sanatçı, albüm veya çalma listesini dinle, sana özel, kişiselleştirilmiş müzik deneyimini doya doya yaşa.

Spotify Premium özellikleri
• Sevdiğin podcast’ler, çalma listeleri, albüm ve şarkıları dinlerken araya reklam girmez. Spotify ile istediğin sanatçı istediğin anda istediğin cihazda seninle. Cepte, tablette veya bilgisayarında.
• Çevrimdışı dinlemek için her türlü müzik parçasını indirebilir ve dilediğin zaman çalabilirsin.
• Beğenilerine göre kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’ler ile muhteşem ses kalitesinin keyfine varırsın.
• Yeni müzik radarı ile ruh haline uyan en yeni müzik çalışmalarını ve sana özel derlenen çalma listelerini keşfedersin. Spotify kullandığında başka yerde bulamayacağın kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi yaşarsın.
• Taahhüt istemiyoruz – istediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin.

Yeni müzik ve podcast’ler keşfetmek ister misin?
Seveceğin müzikleri hemen bugün bul! Özel çalma listeleri içinden birini seç, yeni albümler bul, sana özel müzik önerileri al, sınırsız şarkı dinle.

Spotify’ı sevdin mi?
Bizi Facebook’ta beğen: http://www.facebook.com/spotify
Bizi Twitter’da takip et: http://twitter.com/spotify

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen Sesli Medya Ölçümü gibi pazar araştırmalarına katkıda bulunma olanağı veren Nielsen izleyici ölçüm yazılımı içermektedir. Katılmak istemezsen uygulama içindeki ayarlardan katılmamayı seçebilirsin. Dijital izlerkitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlarla ilgili yapabileceğin seçimler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen http://www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret et.
Spotify: Müzik, podcast’ler, şarkı çalma listeleri

 


 

With Spotify, you can listen to music and play millions of songs and podcasts for free. Stream music and podcasts you love and find music – or your next favorite song – from all over the world.

• Discover new music, albums, playlists and podcasts
• Search for your favorite song, artist, or podcast
• Enjoy music playlists and an unique daily mix made just for you
• Make and share your own playlists
• Explore the top songs from different genres, places, and decades
• Find music playlists for any mood and activity
• Listen to music and more on your mobile, tablet, desktop, PlayStation, Chromecast, TV, and speakers

Play podcasts and music for free on your mobile and tablet with Spotify. Download albums, playlists, or just that one song and listen to music offline, wherever you are.

With Spotify, you have access to a world of free music, curated playlists, artists, and podcasts you love. Discover new music, podcasts, top songs or listen to your favorite artists, albums. Create your own music playlists with the latest songs to suit your mood.

Spotify makes streaming music easy with curated playlists and thousands of podcasts you can’t find anywhere else. Find music from new artists, stream your favorite album or playlist and listen to music you love for free.

• Free music and podcasts made easy – Listen to a playlist, album, or the top songs from any genre on shuffle mode.

Listen to music and podcasts on your tablet for free
• Play any song, artist, podcast, album, or playlist and enjoy a personalised music experience with a daily mix to match your taste.

Spotify Premium features
• Listen to an album, playlist, or podcast without ad breaks. With Spotify you can play music by any artist, at any time on any device–mobile, tablet, or your computer.
• Download to listen to music offline, wherever you are.
• Jump back in and listen to your top songs.
• Enjoy amazing sound quality on personalized music and podcasts.
• Discover new music, a daily mix or curated playlists that suit your mood. With Spotify you’ll get a personalized music experience like no other.
• No commitment – cancel any time you like.

Want to discover new music?
Find music that you’ll love today! Explore our curated music playlists, top songs and albums, or get personalized music recommendations with your daily mix.

Love Spotify?
Like us on Facebook: http://www.facebook.com/spotify
Follow us on Twitter: http://twitter.com/spotify

Please note: This app features Nielsen’s audience measurement software which will allow you to contribute to market research, such as Nielsen’s Audio Measurement. If you don’t want to participate, you can opt-out within the app settings. To learn more about our digital audience measurement products and your choices in regard to them, please visit http://www.nielsen.com/digitalprivacy for more information.

Postegro Premium APK indir 2021 – Gizli Profilleri Görme Uygulaması

Related posts

One thought on “Spotify Premium APK indir 2021 – Güncel Sürüm

  1. […] Spotify Premium APK indir 2021 – Güncel Sürüm […]

Leave a Comment