You are here
Shadow Fight 3 Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021** Rol Oyunu 

Shadow Fight 3 Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

Shadow Fight 3 Apk

Shadow Fight 3 Apk Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla mücadele etmesi gerek.

Shadow Fight 3 Apk Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Shadow Fight 3 Apk Yıllar önce Gölge Kapıları’nın serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Shadow Fight 3 Apk Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırlarını keşfetmek istiyor.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Shadow Fight 3 Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

Shadow Fight 3 Hile

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici maceralara hazır ol.

Shadow Fight 3 Pc

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve eşsiz bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş tarzını oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da görkemli bir şövalye gibi dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

Shadow Fight 3 Hileli

HİK YEYİ TAMAMLA
Dünyanın dört bir yanından savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafından kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

Shadow Fight 3 Hile Apk

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşsiz yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç detay öğreneceksin.

Android Oyun Club Shadow Fight 3

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.youtube.com/c/ShadowFightGames

Shadow Fight 3 Hack

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Angry Neighbor Apk

Related posts

4 thoughts on “Shadow Fight 3 Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

 1. http://Kudret%20Karataş

  Oyunda Marcus’un düzlemi geldi.Ve onun sonrasında birçok hata.. Üstelik 98k gücüm olmasına rağmen 60k güç gerektiren savaşı yapamıyorum.İlla para mi basıyım “kararlılık” için. Şu an ayıp ettiniz beni kayıp ettiniz.Valla yazık ya … Tam tamına 3 yıllık oyuncuyum böyle rezalet görmedim. Çok üzülerek söylüyorum NEKKİ ama hakikaten yazık ya. Oyun P2W değil ama yani akıl var mantık var. Son güncellemede bunu düzeltin lütfen..Rica ediyorum… Hataları da düzeltirsiniz zamanla. Kolaylıklar diliyorum..

 2. http://Serhat%20Ali%20Aksay

  Oyunu çok seviyorum ve severek oyunuyorum. Çıktığı günden beri oynarım. Oyun gayet güzel mekaniklere sahip ama Marcus’un düzlemi geldi ve oyunda gayet güçlü bir noktada olamama rağmen kararlılık yüzüne oynayamıyorum. Oldukça sıkıntılı bir durum bu. Lütfen buna bir çözüm bulun. 🙏🏻

 3. http://okan%20halat

  Oyun hata veriyor sürekli ve artık bıkkınlık verdi,oyunu sildim ve tekrar yükledim ancak açılmıyor.ayrıca telefonum aşırı ısınıyor oyun telefonu olmasına rağmen. Game is not working,I do erase and reloading but not working.

 4. http://Mülayim%20Malkoçoğlu

  Bakın arkadaşlar yaklaşık 200 300 yorum okudum oyunu kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum ,bazıları hariç onları yazacağım oyun pubg kalitesinde değil daha yakın çekim daha fazla animasyon var bu oyun işlemci ve internet istiyo ben 4 gb ram le oynuyorum sadece menüde ve raund aralarında bekletiyor , kasıyor onun dışın b*k atabileceğim çok bir şey yok mantıklı yazan arkadaşlarım iyi yazmış gerçekten, bazılarını bende yaşadım hile dışında. Level işi doğru 25. Levelden sonra oyun sıkıyoroynanmzhale g

Leave a Comment