Rent Please!-Landlord Sim

Rent Please!-Landlord Sim

İyi bir ev sahibi olarak, topluluğunuzu nasıl inşa edeceksiniz?
Tabii ki, bu kolay bir hareket değil.
Kiracıların talepleri çeşitlidir.
Onların ihtiyaçlarına nasıl cevap vereceksiniz?
İhtiyaçlarını karşılamak size sürprizler getirebilir!

-Oyun özellikleri:
· Zengin Ev Sahibi Olmanın Keyfini Yaşayın
Gerçeklerden bıktınız mı? Lütfen Kirala'yı deneyin! – Ev Sahibi Sim ve hayalinizdeki topluluğu yaratın. Tüm topluluğa sahip olan zengin bir ev sahibisiniz. Her şey SİZİN kontrolünüz altında.

· Farklı Hikayelere Sahip Çeşitli Kiracılarla Tanışın
Topluluktaki çekici kiracılar arasında burada yalnız değilsiniz. Siz onların ev sahibi ve aynı zamanda bir arkadaşısınız. Kiracılarla iletişim kurun ve yaşam parçalarını paylaşın. Yardım etmeye istekli iseniz, başları belada olduğunda tavsiyelerinizi verebilirsiniz.

· Farklı Oda Tiplerinin Kilidini Açın
Decidofobi? Burada bir şey yok. Burada tüm odaların kilidini açabilirsiniz. Tek daire/çift daire/deniz evi ve daha fazlası kilidini açmanız için sizi bekliyor.

· Ayırt Edici Stillere Sahip İki Haritayı Keşfedin
Rahat bir sahil kasabasını mı yoksa gece hayatı olan şık bir şehri mi tercih edersiniz? Her haritanın özellikleri ve temaları vardır. Farklı haritalarda tamamen farklı bir yaşam tarzı deneyimleyebilirsiniz.

· Size Ait Özel Bir Ev Tasarlayın
Herkesin kendi özel alanına ihtiyacı vardır. Bu nedenle, ev sahiplerimiz için özel alanlar yarattık: Bağımsız bahçeler, geniş odalar ve tamamen özelleştirebileceğiniz dekorasyon seçenekleri.

Yeni güncelleme nedir

1. Added a new type of notification
2. Optimized some functions
3. Fixed the known problems

Rent Please!-Landlord Ücretsiz Hileli APK İndir **2023**

Ücretsiz full Rent Please!-Landlord APK İndir
0(0)

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Rent Please!-Landlord Sim Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Rent Please!-Landlord Sim Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Rent Please!-Landlord Sim Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemezsiniz.

Rent Please!-Landlord Sim Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Rent Please!-Landlord Sim dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Rent Please!-Landlord Sim Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Rent Please!-Landlord Sim Dosyasını ebrarbebe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 9 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Rent Please!-Landlord Sim İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Rent Please!-Landlord Sim dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz ebrarbebe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Rent Please!-Landlord Sim Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Ekran görüntüleri

Tüm APK Versiyonlar

Rent Please!-Landlord Sim
Rent Please!-Landlord Sim 1.18.5.2 MOD
Nisan 9, 2023 913.42 MB

Mod Bilgisi

Menu/Unlimited money
APK İNDİR Rent Please!-Landlord Sim
(913.42 MB )

Rent Please!-Landlord Ücretsiz Hileli APK İndir **2023**

Ücretsiz full Rent Please!-Landlord APK İndir
Uygulama bilgisi
  • Uygulama ismi Rent Please!-Landlord Sim
  • Paket ismi com.shimmergames.tenants.gp
  • Yayımcı rent please apk download Yayımcı rent please landlord sim mod apk 5play.ru Yayımcı rent please landlord sim mod apk revdl Yayımcı rent please mod apk download Yayımcı rent please mod apk revdl Yayımcı ShimmerGames
  • Güncelleme
  • Gerekli Android 5.0
  • Versiyon 1.18.5.2
  • MOD Menu/Unlimited money
  • Price $0
İyi hız ve virüs yok!

Sitemizde kolayca indirebilirsiniz! Hepsi kayıt olmadan ve SMS gönderin!

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 
 

Yorum bırakmayı seçtiğiniz için mutluyuz. Lütfen yorumların bizim kurallarımıza göre denetlendiğini unutmayın. yorum politikası.