You are here
Pubg Mobile Lite Hileli APK – Wallhack, Aimbot, Ölümsüzlük Hilesi, Godmode *2021** Hileli Apk 

Pubg Mobile Lite Hileli APK – Wallhack, Aimbot, Ölümsüzlük Hilesi, Godmode *2021**

Pubg Mobile Lite Hileli APK

Pubg Mobile Lite Hileli APK , Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli.

1. PUBG MOBILE LITE
Pubg Mobile Lite Hileli APK  60 oyuncu, zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km boyutunda bir adaya atlayarak sürekli daralan savaş alanında kozlarını paylaşıyor. Savaşta sana yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri topla. İnişe hazırlan ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap!
12 dil için destek: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezce, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca, ve Fransızca.

2. Adil oyun ortamı
Pubg Mobile Lite Hileli APK  Gelişmiş hile karşıtı sistem sayesinde, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları adil bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir.

3. Arena
Pubg Mobile Lite Hileli APK  Ambar: Heyecan dolu maçlar için sonsuz canlanma hakkıyla aksiyon dolu 4’e 4 savaş!

4. Arkadaşlarla takım kur
Pubg Mobile Lite Hileli APK  Yerel takım kurma, oda kartları ve klan modları sayesinde istediğin zaman ve istediğin yerde arkadaşlarınla oynamak daha kolay.

5. HD grafikler ve ses
Pubg Mobile Lite Hileli APK  Geniş ve yüksek çözünürlüklü haritalarda, mükemmel Unreal Engine 4 sayesinde gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim. Yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektler sayesinde savaş deneyimine hiç olmadığı kadar yakınlaşacaksın.

6. Takım çalışması
Arkadaşlarını oyuna davet et ve sesli sohbeti kullanarak zafer kazanacak stratejiyi kur. Pusu kurarak düşmanlarını gafil avla. Savaşın en sıcak anlarında takım arkadaşlarını kurtar ve klanını zafere taşımak için savaş.

7. Resmi güncellemeler
Topluluk sayfalarımızı takip ederek tüm yeniliklerden haberdar ol:
Resmi internet sitesi: https://www.pubgmlite.com
Facebook: https:www.facebook.com/PUBGMOBILELITE
Twitter: https://twitter.com/pubgmobilelite

 

PUBG MOBILE LITE uses Unreal Engine 4 and builds on the original PUBG MOBILE gameplay to create action-packed Arena Mode matches lasting 10 minutes or less. The streamlined game requires only 600 MB of free space and 1 GB of RAM to run smoothly.

1. PUBG MOBILE LITE
60 players drop onto a 2km x 2km island rich in resources and duke it out for survival in a shrinking battlefield. Search for weapons, vehicles, and supplies to aid you in the battle. Prepare to land and fight to be the last one standing!
Supports 12 languages: English, Spanish, Portuguese, Russian, Turkish, Indonesian, Thai, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Arabic, German, and French.

2. Fair gaming environment
Advanced anti-cheat system to ensure all PUBG MOBILE LITE players can enjoy a fair gaming experience.

3. Arena
Warehouse: intense 4 vs 4 battle with endless respawns for thrilling matches!

4. Team up with friends
Local team up, room cards and clan modes make it easier to keep playing with your friends any time, any place.

5. HD graphics and audio
The amazing Unreal Engine 4 creates realistic and immersive gameplay on an expansive HD map. High definition audio and 3D sound effects bring you into the firefights like never before.

6. Teamwork
Invite friends to play and create a winning strategy together using voice chat. Set up ambushes and surprise your enemies. Revive your teammates in the heat of battle and fight for your clan’s dominance.

7. Official Updates
Follow us on our community pages for the latest updates:
Official site: https://www.pubgmlite.com
Facebook: https:www.facebook.com/PUBGMOBILELITE
Twitter: https://twitter.com/pubgmobilelite

Sportzone APK indir 

Related posts

Leave a Comment