You are here
Nitro Nation Drag Drift Apk & Drift Car Racing **SON GÜNCEL 2021** Hileli Apk Yarış 

Nitro Nation Drag Drift Apk & Drift Car Racing **SON GÜNCEL 2021**

Nitro Nation Drag Drift Apk

Nitro Nation Drag Drift Apk Hayatı bir seferde 1/4 mil yaşayanlar için Nitro Nation en bağımlılık yapan drag yarış oyunudur!

Düzinelerce gerçek lisanslı arabada yarış, mod ve ayar yap. Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Araba parçalarını diğer yarışçılar ile gerçek zamanlı olarak takas edin ve hayalinizdeki arabayı yapın!

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Nitro Nation Drag Drift Apk & Drift Car Racing **SON GÜNCEL 2021**

BİRÇOK ARABA – Supercars ve Exotics? Kontrol etmek. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol etmek. Klasik ve Modern kas? Emin ol! En iyi kısım? Her zaman daha fazlası oyuna geliyor!

Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi en iyi uluslararası araba markalarından 100’den fazla gerçek arabamız var – ve çok daha fazlası!

Mini Metro Apk

Nitro Nation Drag & Drift

ADİL OYUN – beklemeniz gereken “yakıt” yok. Arabalar veya yükseltmeler için “teslimat süresi” ücretsizdir. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.

Nitro Nation Drag Drift Apk Son Sürüm

GERÇEK YARIŞÇILAR VE TAKIMLAR – hepimiz çok oyunculu yarışlarla ilgiliyiz, her zaman sokakta veya pistte sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip var. 1/8’den tam mile kadar herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya bir takım oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselmeye çalışın veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.

Nitro Nation Drag Drift Apk Hile

Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinden Dünya Çapında Altın Elit Yarış bölümüne yükselmeye çalışın!

EPİK YÜKSELTMELER – 3 katmanlı satış sonrası planlarla 33 benzersiz otomobil bileşenini yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir üst drag yarış makinesi oluşturun. 800 HP Volkswagen Golf’ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hiç hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

Nitro Nation Drag & Drift Oyna

KİŞİSEL DOKUNUŞ – arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Kendi özel boya renginizi seçin ve her bit için bitirin. Gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, aracınıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için satış sonrası tamponlar, etekler ve rüzgarlıklar takın!

Nitro Nation Drag Drift Racing Mod Apk

CAR GEKS HOŞ GELDİNİZ – CarX Physics Engine tarafından desteklenmektedir, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz – her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışır. Ayrıntılı özellikler, dino grafikleri, vites tabloları ve gelişmiş yarış istatistikleri ile viteslerinizi ayarlayın, yarış bilginizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Nitro Nation Drag Drift Apk Dayı

MUHTEŞEM TOPLULUK
Web sitesi: https://goo.gl/ZfcbGQ
Facebook: https://goo.gl/BX4B3u
Twitter: https://goo.gl/rLuvnk
Instagram: https://goo.gl/77mK7N
Anlaşmazlık: https://goo.gl/rqFfxP
Reddit: https://goo.gl/14BBUC

Nitro Nation Drag Drift Hile

TEKNİK GEREKSİNİMLER
Tam yüklü oyun, dahili depolama alanınızda en az 1,5 GB gerektirir
İşletim Sistemi: Android 4.x veya üstü
Cihaz: 1 GB RAM
Wifi: İnternet bağlantısı gereklidir

SORUN GİDERME

Herhangi bir sorunuz varsa https://goo.gl/BT3Spx adresindeki SSS bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.
veya buradan Destek Ekibi ile iletişime geçin: https://goo.gl/YG8xPP

Gizlilik Politikası: http://creative-mobile.com/privacy-policy/
Kullanım Koşulları: http://creative-mobile.com/terms-of-use/

Related posts

4 thoughts on “Nitro Nation Drag Drift Apk & Drift Car Racing **SON GÜNCEL 2021**

 1. http://OĞUZHAN%20TÜRKCÜ

  Son güncellemeyi yüklemeyin arkadaşlar. Son güncellemeyle oyuna girilmiyor. Oyun sizi girmek istediğinizde kredi kartı bilgileri yükleme uygulamasına atıyor. Son güncellemeyi yükleyenler oyunu silip tekrar yüklesin ama sonrasında gelen güncellemeyi yüklemesinler. Ozaman bir sorun çıkmıyor.

 2. http://Metehan%20HALİM

  Oyun berbat. Menüler çok karışık. Sanal para reklamı çıkıyor ve kapatamiyorsunuz oyundan cikamiyorsunuz. Her yerde ve herşeyden para almak istiyorlar. 600 TL ye araba satmak istiyorlar oyun parası değil gerçek para. Yazılan tüm iyi yorumları bı kenara atın. Aklı olan varsa ne indirsin ne oynasın

 3. http://Ömer%20BAĞRIAÇIK

  Oyun gayet güzel fakat 4 ouan vermemin nedeni türkçe dil desteği olması gerekli diye düşünüyorum sezonlarla online oynamasından tutun kendinizi kariyer geliştirmenize kadar her şey iyi tavsiye ederim

 4. http://Cahit%20Önder

  Oyuna güzel diyeni beyninde sorun var araba kendiliginden fidiyo sadece fitez değişiyorsun baska birşey yok birde 900 megabayt yedi

Leave a Comment