You are here
Minecraft İndir v1.17.30.24 / 1.17.11.01 FULL APK (BETA / FİNAL) **MOD APK 2021** Arcade Hileli Apk 

Minecraft İndir v1.17.30.24 / 1.17.11.01 FULL APK (BETA / FİNAL) **MOD APK 2021**

Minecraft İndir

Minecraft İndir Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Minecraft İndir Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

Minecraft İndir Apk

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Minecraft İndir v1.17.30.24 / 1.17.11.01 FULL APK (BETA / FİNAL) **MOD APK 2021**

Minecraft 1.7.10 İndir

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

Minecraft Skin

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Minecraft 1.7.10 İndir Apk

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

Minecraft Oyna

Minecraft v1.17.30.24 FULL APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz evren içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Minecraft v1.17.30.24 sürümü BETA olarak sunulmuştur.

Minecraft Son Sürüm

Mağaralar için yeniliklere ve hata düzenlemelerine yer verilmiş olup yeni bir final sürümü için hazırlık yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hayvanlar, köylüler, farklı özelliklere sahip yüzlerce blok ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Play Store’da 68.99TL’dir, 4.250.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Son Sürüm

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/

Modern Strike Apk

Related posts

Leave a Comment