Makeover Run APK İndir 2021**

0.7

com.firebytemonee.MakeoverRun
APK İndir
0.0/5 Oylar: 8,430
Geliştirici
MOONEE PUBLISHING LTD
Sürüm Numarası
0.7
Güncelleme Tarihi
17 Mayıs 2021
Sistem Gereksinimleri
4.4 ve sonrası
Dosya Boyutu
90M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Makeover Run APK

Makeover Run APK Şımarık olma zamanı! Güzelleştirici şeyler toplayarak parkur boyunca yürürken daha da güzelleşin! Makyaj, Güzellik Ürünleri, Giysiler, adını siz koyun! Güzelliğinize bugün başlayın!

Makeover Run, aptal görünümlü bir kızın merdivenlerden yukarı çıkarken yol boyunca kirli kıyafet yığınlarından kaçarken çeşitli güzellik objelerini toplamasına yardım ettiğiniz sıradan bir oyundur.

Kızı bir yandan diğer yana hareket ettirmek için parmağınızı akıllı telefon ekranınızın üzerinde kaydırın. Bu şekilde, merdivenlerden yukarı çıkarken yeni bluzlar, makyaj setleri, güzel etekler, yeni saç stilleri ve bu kıza makyaj yapmak için ihtiyaç duyacağınız diğer nesneleri toplayabilirsiniz.

Daha yüksek bir puan için anahtarları ve elmasları da toplayabilirsiniz. Her turun sonunda yakışıklı bir adam sizi bekler, bu yüzden yol boyunca topladığınız nesnelerden yaptığınız yeni görünümle en iyi ayağınızı öne çıkarmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Makeover Run, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde keyfini çıkarabileceğiniz basit bir öncüle sahip bir oyundur. Bu kıza giderken gerekli eşyaları toplamasına yardım etmeyi başarırsanız, randevusuna gittiğinde güzel görünecek, bu da genç adamı etkileme ve onunla romantizminizi sürdürme şansınızı artıracaktır.

Güncelleme Notları

YENİLİKLER

- Yeni öğeler
- Yeni özel setler
- Hata düzeltmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Makeover Run APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Makeover Run APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Makeover Run APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Makeover Run APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Makeover Run APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Makeover Run APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Makeover Run APK Dosyasını ebrarbebe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Makeover Run APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Makeover Run APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz ebrarbebe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Makeover Run APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

APK Videosu

YouTube video

EbrarBebe.Com Yorumları Bekliyor

Makeover Run APK İndir 2021**


Bu kısımdaki yorumlar Makeover Run APK İndir 2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Makeover Run APK İndir 2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Makeover Run APK İndir 2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Makeover Run APK İndir 2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.