You are here
Makeover Run APK İndir 2021** Yarış 

Makeover Run APK İndir 2021**

Makeover Run APK

Makeover Run APK Şımarık olma zamanı! Güzelleştirici şeyler toplayarak parkur boyunca yürürken daha da güzelleşin! Makyaj, Güzellik Ürünleri, Giysiler, adını siz koyun! Güzelliğinize bugün başlayın!

Makeover Run, aptal görünümlü bir kızın merdivenlerden yukarı çıkarken yol boyunca kirli kıyafet yığınlarından kaçarken çeşitli güzellik objelerini toplamasına yardım ettiğiniz sıradan bir oyundur.

Kızı bir yandan diğer yana hareket ettirmek için parmağınızı akıllı telefon ekranınızın üzerinde kaydırın. Bu şekilde, merdivenlerden yukarı çıkarken yeni bluzlar, makyaj setleri, güzel etekler, yeni saç stilleri ve bu kıza makyaj yapmak için ihtiyaç duyacağınız diğer nesneleri toplayabilirsiniz.

Daha yüksek bir puan için anahtarları ve elmasları da toplayabilirsiniz. Her turun sonunda yakışıklı bir adam sizi bekler, bu yüzden yol boyunca topladığınız nesnelerden yaptığınız yeni görünümle en iyi ayağınızı öne çıkarmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Makeover Run, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde keyfini çıkarabileceğiniz basit bir öncüle sahip bir oyundur. Bu kıza giderken gerekli eşyaları toplamasına yardım etmeyi başarırsanız, randevusuna gittiğinde güzel görünecek, bu da genç adamı etkileme ve onunla romantizminizi sürdürme şansınızı artıracaktır.

Related posts

Leave a Comment