You are here
Lav Empire Tycoon Apk v1.9.2 MOD APK – PARA HİLELİ  ** MOD APK 2021** Hileli Apk Simülasyon 

Lav Empire Tycoon Apk v1.9.2 MOD APK – PARA HİLELİ ** MOD APK 2021**

Lav Empire Tycoon Apk

Lav Empire Tycoon Apk Kendi hukuk firmanızı yönetmeye ve ünlü bir avukat olmaya hazır mısınız? Lav Empire Tycoon Apk Müvekkilleriniz için yasal sorunları çözerken meydan okumayı üstlenin ve zengin olun!

Lav Empire Tycoon Apk Küçük bir firmayı yönetmeye başlayın ve prestij kazanmak ve itibarınızı büyütmek için çok çalışın. Her ayrıntıyı araştırın, işinizi başarılı bir şirkete dönüştürmek için tüm ipuçlarını takip edin.

Lav Empire Tycoon Apk Müvekkillerinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve onları adil bir yargılamada mahkemede savunun. Davaları kabul edin ve kanıt toplamak ve jüriyi ikna etmek için dedektifler ve stajyerler kiralayın.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Lav Empire Tycoon Apk v1.9.2 MOD APK – PARA HİLELİ  ** MOD APK 2021**

Lav Empire Tycoon Mod Apk

BİRDEN FAZLA BÖLÜMÜN KİLİDİNİ AÇ:

Yeni avukat büroları açın ve alabileceğiniz dava türlerini artırın (trafik cezası, boşanma, dolandırıcılık vb.) Daha zor davaları kazanmak için paranızı akıllıca işinize yatırın ve diğer ünlü avukatları güzel işlerinizle etkileyin. Kararları akıllıca alın ve stratejinizi buna göre uyarlayın.

Lav Empire Tycoon Mod

MÜŞTERİLERİNİZİ ARAŞTIRIN VE SAVUNUN:

Tüm iç alanlarda verimliliğinizi artırmak için biraz araştırma yapın. Her departman önemlidir ve yönetiminiz onların iyi işleyişini hesaba katmalıdır. Ne kadar çok ve daha iyi dava alırsanız, o kadar yüksek gelir elde edersiniz! Hukuk firması etkinliğinizi daha verimli hale getirmek için avukatlarınızı özel niteliklerine göre işe alın.

Lav Empire Tycoon

PERSONELİNİZİ YÖNETİN:

Hukuk firmanızda en iyi çalışma ekibine ihtiyacınız olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize göre avukatlar, hukuk stajyerleri veya müfettişler işe alın. Performansınızı hızlandırmak için yeterli sayıda resepsiyonist veya teslimat görevlisi bulundurmayı unutmayın! Tüm departmanlar, işletmenizdeki tüm ihtiyaçları karşılamak için en iyi ekipmana ve en iyi avukatlara ihtiyaç duyar. İşinizi karlı ve ünlü kılmak için ekibinizi akıllıca yönetin.

Law Empire Tycoon Chess Killer

Yönetim ve boşta oyunlardan hoşlanıyorsanız, Law Empire Tycoon’un tadını çıkaracaksınız! Karlı sonuçlarla bir hukuk firmasını yönetmek için stratejik kararların alınması gereken sıradan, oynaması kolay bir oyun. Küçük ve mütevazı bir ofisten başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin ve binanızda gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi en iyi hukuk firmasına dönüştürün ve dünyanın en iyi hukuk firması olun!

Law Empire Tycoon Walkthrough

Her oyuncu için rahat ve stratejik oyun
Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce nesne
Çok sayıda karakter ve etkileşim
Komik 3d grafikler ve harika animasyonlar
Başarılı bir işletmenin yönetimi
Minyatürde küçük bir yaşam dünyası

Law Empire Tycoon Chess Killer Walkthrough

Law Empire Tycoon v1.9.2 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz hukuk bürosunu en iyi şekilde işletmek, müşterilerinizin sorularını çözmek ve para kazanmaktır.

Law Empire Tycoon Complete The Special

Law Empire Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri yapıp şirketinizi büyütebilirsiniz. Toplantılar, mahkemeler, yapmanız gereken araştırmalar ve dahası sizleri bekliyor. Law Empire Tycoon v1.9.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Law Empire Tycoon Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Yalnız Hacker Apk

Related posts

Leave a Comment