You are here
House Flipper APK Hile v1.080 MOD APK – MEGA HİLELİ **YENİ 2021** Hileli Apk Simülasyon 

House Flipper APK Hile v1.080 MOD APK – MEGA HİLELİ **YENİ 2021**

House Flipper APK Hile

House Flipper APK Hile Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü – House Flipper APK Hile simülasyon oyunu – ile birlikte mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper: Ev Tasarım ve Tadilat Oyunu
Oyunun özellikleri:

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir House Flipper APK Hile v1.080 MOD APK – MEGA HİLELİ **YENİ 2021**

House Flipper Para Hilesi

✔️ House Flipper APK Hile Akıcı, sezgisel ve sürükleyici oyun (60 FPS ile oynama)
✔️ Çeşitli ilginç görevler
✔️ Müthiş, gerçekçi 3D grafikleri 🏠🏠🏠
✔️ Evlerin satın alınması, tadilatı ve satışı ve ayrıca iç dekorasyonlarının yapılması
✔️ Seviye yükseltme ve araç güncellenmeleri
✔️ 500’den fazla çok güzel dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin türleri, sandalye, sehpa, TV dolabı, şifonyer, koltuk)

Project Offroad Apk

House Flipper Sistem Gereksinimleri

House Flipper APK Hile Ve bunların hepsi, en çok sevilen simülasyon ve satış oyunu olanHouse Flipper APK Hile Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ’in mobil uyarlamasında sizi bekliyor! Tadilatını yapın ve satın. En ünlü house flipper ve ev tasarımcısı olun.

House Flipper Apk Android Oyun Club

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

House Flipper simülatöründe sizi çok büyük bir macera bekliyor – tadilatlar dünyası! Sizi gerçek bir house flipper gibi hissettirecek ilgi çekici siparişler alın ve teslim edin. Eleanor Moore ve onun sanatsal olarak yetenekli hayvanları (arkalarının toplanması gerekiyor) gibi renkli karakterlerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi, Giuseppe Clavier’in tadilatını yapın ve küçük sakinlerin yıkık evlerinin tadilatını yapmalarına yardımcı olun. House Flipper size karakteristik eşyalarla donatılmış olan çeşitli lokasyonlar önerir.

House Flipper Oyunu Oyna

İÇ MEKANLARI DEKORE EDİN

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve çok çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize göre dekore edin. Oyundaki mevcut öğelerin çoğunun birkaç ila on taneden fazla farklı versiyonu vardır ve oyunda ilerleme kaydettikçe bunların kilidini açabilirsiniz. Onların sadece kullanım amacını öğrenmekle kalmayıp ayrıca hikayesini (arkaplanını) da öğrenin. Kedinin haiku şiirlerinin yazılması ile ortak yönü ne olabilir ki? Babil işgalcileri neden oradan hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda mevcut olan 500’den fazla eşyanın açıklamalarında daha da garip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ve tüm bunlar gerçekçi 3D grafiklerde!

House Flipper Steam

TECRÜBE KAZANIN

House Flipper APK Hile Ev tasarımı, Simülasyon oyunları’de ilerleme kaydettikçe seviyeniz yükseliyor ve araçlarınız güncelleniyor. Görevleri (quest’leri) daha hızlı bir şekilde tamamlamak için seviyenizi yükseltin. Sertleştirilmiş deriden eldivenlere sahip olmak varken neden ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açılmış olan eşyaları kullanırken ofisinizin iç dekorasyonunu kendi tasarımınıza göre yapabilirsiniz. Bu şık olabilir ama yine de… Odanın ortasına kedi tırmalama direği koyulabilir mi? Neden olmasın? Eninde sonunda bu sizin fikrinizdir! Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve ev tadilatı ve tasarımı oyunlarına bayılıyorsanız House Flipper’e aşık olursunuz.

House Flipper Ev Tasarımı Simülasyon Oyunları Apk

🏡 SATIN ALIN, TADİLATINI YAPIN, DEKORE EDİN, SATIN

Yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz, nakit para ile ve siparişler esnasında edinilen Flipcoin’lerle her zaman güzel olmasa da farklı evler satın alabilirsiniz.

Yeni evinizin tadilatını yapın ve onu ofisinize dönüştürün veya bir emlakçıda görüşmeler yaparak uygun bir satış fiyatı üzerinde anlaşın. Bu yerlerin her birisi, emlak sektöründeki kariyerinizin gelişmesi yolunda sizin için bir liman veya ek gelir kaynağı haline gelebilir.

House Flipper Sistem

House Flipper v1.080 PARA HİLELİ APK, simülasyon, tadilat ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bakımsız evlerde tamir işlerini yapmak ve yeni eşyalarla dekore edip satmaktır.

House Flipper: Home Design, Renovation Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları kullanabilirsiniz.

Farklı temizlik aletleri, onlarca eşya, büyük evler ve dahası sizleri bekliyor. House Flipper v1.080 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. House Flipper Play Store’da 1.320.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Related posts

Leave a Comment