You are here
Hello Neighbor APK **GÜNCEL SÜRÜM 2021** Macera Oyunları 

Hello Neighbor APK **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

Hello Neighbor APK

Hello Neighbor APK komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Hello Neighbor APK **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

 

Hello Neighbor ile ilk olarak PC platformunun ardından şimdi de android cihazlarımızda bu oyunu oynayabileceğiz. Komşunun evinde garip bir şeyler oluyor ve kısa bir göz atma isteği çok daha büyük sonuçlara yol açacak. Komşuya yakalanmadan gizlice nelerin olup bittiğine bakın ve tuzaklara karşı da dikkatli olun.

Eğer sizi görecek olursa hiç durmadan kaçmaya çalışın. Oyunda sezgisel hareket edecek, kimi kısımlarda bulmacaları çözmeye çalışacağız. Tam sürüm apk ve obb dosyalarıyla indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 • Boyut: 93 MB
 • Gereken Android Sürümü: 7.0 ve sonrası

Hdfilmcehennemi Apk İndir

Related posts

4 thoughts on “Hello Neighbor APK **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

 1. http://Fikri%20Vural

  Oyun çok güzel ama bizden neden para istiyor oyun yapımcıların sesleniyorum neden para istiyorsunuz?

 2. http://Hatice%20Özabur

  Oyun ücretsizdi ve çok güzeldi. Ben birinci bölümü geçtim, benden para istedi. Ben 9 yaşına gireceğim. Bilmiyorum bunları. Annem babam yapmaya çalışıyor ama 35 TL ye ulaşmadığı için satın alamıyoruz. Lütfen bu kaldırılsın. Oyun tam 124 TL. Kim verir bu parayı..Ancak zenginler.

 3. http://Nisanur%20Yazici

  Eskiden hep. Buna beş yıldız verirdim mühteşem bir oyun. Ama tek bi sıkıntısı var ve bu beni çok sinir ediyooo!! 🤬🤬 Bir ve iki bölümü geçtikten sonra para istiyooo!!🤬🤬🤬🤬🤬 Eskiden böyle birşey yoktu şimdi para istiyo bunu düzeltirseniz çok sevinirim hep oynuyorum

 4. http://Murat%20gülgün

  Eskiden oyun çok güzeldi. Ama şimdi oyun act2 ve act3,final para istiyor.bunun kalkmasını istiyoruz.(lütfen kaldırın oyunun yapımcısı)

Leave a Comment