Google Earth APK **2021**

Google Earth APK

Google Earth APK Uydu görüntüleri sayesinde tüm dünyayı yukarıdan görün, yerküredeki tüm arazileri 3D olarak inceleyin ve dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce şehirde 3D binaları keşfedin. Görüntüyü evinize veya herhangi bir yere yakınlaştırın ve 360° bakış açısı elde etmek için Street View’dan yararlanın.

Google Earth Apk İndir

Ayrıca BBC Earth, NASA, National Geographic ve diğer kaynakların sunduğu rehberli turlardan oluşan Gezgin sayesinde dünyayı yepyeni bir gözle görün. Bunlara ek olarak, Google Earth web’de oluşturduğunuz etkileyici haritaları ve hikayeleri artık mobil cihazınızda görebilirsiniz.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Google Earth APK **2021**
Google Earth APK

Google Earth Apk 2021

Google Earth, Google tarafından yapılmış en iyi uygulamalardan biridir. ‘Keyhole’ şirketi tarafından geliştirilen bu mükemmel hava gözlemcisi sayesinde, uydu tarafından çekilmiş fotoğraflarla tüm dünyayı görebilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha Apk indir Elmas Hileli Mod Son Sürüm *2021*

Google Earth Apk Android

Google Earth dünyanın herhangi bir yerini, kendi evini ya da her zaman ziyaret etmek isteyipte gidemediği ülkeleri kullanıcılara göstermek için 3D grafik teknolojisini ve geniş ağ bağlantısını kullanır.

Google Earth Apk ios

Üstelik, daha gerçekçi bir görüntüye sahip olmak ya da açıyı değiştirmek isterseniz haritanın perspektifini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Android cihazınız izin verirse, Madrid, New York ya da New Delhi gibi önemli şehirlerin en görülmesi gereken yerlerini 3D ile görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth Mirror

En kullanışlı özelliklerinden biri de seçilen yerlerdeki cadde ve sokak isimlerini göstermesidir, böylece programı aynı zamanda bir cadde haritası olarak ve gezilerinizi planlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth Eski Sürüm

Google Earth normalde tüm Android cihazlarda kurulu olarak gelen çok gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, kendi evinizden ayrılmadan dünyanın herhangi bir yerine seyahat etmek artık mümkün.

Google Earth Pc