You are here
Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk Güncel 2021** Aksiyon 

Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk Güncel 2021**

Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk

Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk  NOT: Bu oyunun düzgün çalışması için en az 2 GB RAM’e sahip bir cihaz gereklidir.

five nights at freddy’s 4 apk dayı

Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk  Freddy’nin orijinal hikayesindeki Beş Gecenin bu son bölümünde, kendinizi bir kez daha Freddy Fazbear, Chica, Bonnie, Foxy ve hatta gölgelerde gizlenen şeylere karşı savunmalısınız. Rolü henüz bilinmeyen bir çocuk olarak oynamak, kapıları izleyerek saat 6’ya kadar kendinizi korumanızın yanı sıra, dolabınıza veya arkanızdaki yatağa girebilecek istenmeyen yaratıkları saklamanız gerekir.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk Güncel 2021**
Five Nights at Freddys 4 Hileli Apk

five nights at freddy’s 4 apk happymod

Kendinizi korumak için sadece el feneriniz var. Koridorların uzak ucunda sürünen şeyleri korkutacak, ancak dikkatli olun ve dinleyin. Bir şey çok yakın sürünmüşse, gözlerinde parlayan ışıklar senin sonun olacak.

five nights at freddy’s 4 apk hile

NOT: Oyun tamamen İngilizce.

five nights at freddy’s 4 apk indir

#MadeWithFusion

Five Nights at Freddys 4 v2.0 FULL APK, korku, gerilim ve zamana karşı oyunları seven hocalarımın yakından takip ettiği yapımcılığını Clickteam USA LLC ve firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile gece odanızın kapılarını kontrol etmek, kötü niyetli yaratıkları takip etmek ve vakti geldiğinde kapıyı kapalı tutmaktır. Zorlu oyun yapısı, ürkütücü yaratıklar, garip sesler ve dahası sizleri bekliyor.

Five Nights at Freddys 4 v2.0 sürümünde bilgisayar oyununa yakın bir şekilde düzenlenmiş olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Five Nights at Freddys 4 Play Store’da 20.99TL’dir, 25.000’den fazla indirilmiştir.

Picsart Premium Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021*

Related posts

Leave a Comment