You are here
Earn to Die 2 APK – Güncel Sürüm 2021*** Hileli Apk Yarış 

Earn to Die 2 APK – Güncel Sürüm 2021***

Earn To Die 2 Apk

Earn To Die 2 Apk Birçok kişi tarafından takip edilen, liste başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın! Earn To Die 2 Apk  Ülkenin diğer ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş şehirler. Hurda bir araba ve çok az miktarda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… Earn To Die 2 Apk  hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üzerine arabanızı sürme!

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Earn to Die 2 APK - Güncel Sürüm 2021***

Earn To Die 2 Hile

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn To Die 2 , önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

Fs 14 Apk MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Sürüm 2021 ** Farming Simulator 14

Earn To Die 2 Oyna

ÇOK AŞAMALI SEVİYELER:
Earn To Die 2   Seviyeler artık çok aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Earn To Die 2 Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

Earn To Die 2 Apk Oyun İndir Club

BİR ZOMBİ BOĞAZLAMA MAKİNESİ OLUŞTURUN
Spor araba, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

Earn To Die 2 İndir

TAHRİP OLABİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor.. Hayata sımsıkı tutunun çünkü, çok dikkatli olmazsanız aracınız paramparça olacak.

Earn To Die 2 Apk Dayı

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir sürüşe hazırlayın. Gerçekten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok!

Earn To Die 2 İndir Pc

Earn to Die 2 oynaması ücretsizdir fakat 3. tarafların reklamlarını ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içermektedir. Reklamlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın: http://www.notdoppler.com/earntodie2/privacypolicy.php

Earn To Die 2 Apk Hilesiz

Gerekli İzinler SSS:
Oyundaki reklamları yüklemek ve görüntülemek için WRITE/READ_EXTERNAL_STORAGE gereklidir (Earn to Die 2 bir reklam destekli oyundur).

Related posts

Leave a Comment