You are here
Drift Max Pro Apk v2.4.73 MOD APK – PARA HİLELİ **SON 2021** Yarış 

Drift Max Pro Apk v2.4.73 MOD APK – PARA HİLELİ **SON 2021**

Drift Max Pro Apk

Drift Max Pro Apk Dünya çapında 50 Milyon oyuncunun oynadığı drift ve yarış simülasyon oyunlarından biri olan efsanevi Drift Max Pro Apk siz de vazgeçemeyeceksiniz! Drift Max Pro Apk Oynayanların unutamadığı efsanevi drift oyunu Drift Max’in yaratıcılarından yeni ve olağanüstü gerçekçi bir drift oyunu. Drift Max Pro Apk Dünya çapında en iyi oyun listelerinde defalarca yer alan Drift Max Pro oyunculara çok eğlenceli bir drift deneyimi vadetiyor.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Drift Max Pro Apk v2.4.73 MOD APK – PARA HİLELİ **SON 2021**

Drift Max Pro Hile

EN ÜST DÜZEY VE GERÇEKÇİ YARIŞ SİMÜLASYONU
* Çarpıcı ve çok gerçekçi drift mekanikleri
* Yeni nesil grafikler
* Dünyanın en etkileyici lokasyonlarında ve pistlerinde nefes kesen turlar; Tokyo – Japonya, New York & Brooklyn – ABD, Kızıl Meydan & Moskova – Rusya
Gece ve gündüz yarışları

Picsart Premium Apk **GÜNCEL SÜRÜM 2021**

Drift Max Pro Android Oyun Club

* Sürücü kamerası ile her arabayı kokpitten sürme şansı
* Asfalttaki en hızlı yarışçı siz olun! Arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışıp kazanın gerçek bir efsane olun!
* Hayalinizdeki drift arabanızı tasarlayın

Drift Max Pro Para Hilesi

NOT: Drift Max Pro oynaması ücretsiz ve indirdikten sonra internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Yaşasın offline oyunlar!

SANDIK DÜŞÜRME ORANLARI
Gümüş Sandık: %98 Modifikasyon Kartı + %2 Araba Kartı
Altın Sandık: %78 Modifikasyon Kartı + %22 Araba Kartı

Drift Max Pro Apk Oyun İndir Club

UYARI: Drift Max Pro henüz bulut yedekleme sistemi kullanmamaktadır. Oyunun silinmesi halinde tüm ilerleme ve oyun içi kazanımlar kaybolacaktır.

Drift Max Pro v2.4.73 PARA HİLELİ APK, yarış, araba sürme ve drift yapma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tiramisu firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Drift Max Pro Hile İndir Android Oyun Club

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkurlarda drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Drift Max Pro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları satın alıp rahatça modifiye edebilirsiniz. Farklı araba modelleri, zorlayıcı oyun modları, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor.

Drift Max Pro Apk Dayı

Drift Max Pro v2.4.73 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drift Max Pro Play Store’da 1.450.000’den fazla indirilmiştir.

Drift Max Pro Apk Son Sürüm

DRIFT MAX PRO MODİFİYE VE YARIŞ AİLESİNE KATILIN
https://www.youtube.com/channel/UCZWFEsHp9hgvmeX106PTdfg
https://www.facebook.com/driftmaxpro/
https://www.instagram.com/driftmaxproofficial/
https://www.tiramisu.game/drift-max-pro

Related posts

Leave a Comment