You are here
Dead Zed Apk – Dead Zed v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ  **MOD APK 2021** Aksiyon Hileli Apk 

Dead Zed Apk – Dead Zed v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ **MOD APK 2021**

Dead Zed Apk

Dead Zed Apk MİLYONLARCA kez oynanan, aksiyon dolu, nişancı temelli bu popüler oyunca zombileri vur ve üssünü savun.

Dead Zed Apk Ölüler yaşama geri dönüyor… açlıktan gözleri dönmüş canavarlar… Dead Zed Apk Birbirinin peşi sıra gelen sürülere karşı hayatta kalmak için nişan becerilerini keskinleştirme zamanı geldi.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Dead Zed Apk - Dead Zed v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ  **MOD APK 2021**

Dead Zed 2

SİLAHINI SEÇ
Zombi kıyametine elin boş gitmek istemezsin! Tabanca, makineli tüfek, arbalet, dürbünlü tüfek dahil çeşitli silahların kilidini aç ve onları yükselt! Kıyamette gerçekten hayatta kalacak birinin en iyi cephanesini oluştur.

Dead Zed Oyna

Her turda en fazla iki silah getirebilirsin. Akıllı seçim yap!

Grimvalor Apk v1.2.1 MOD APK

Dead Zed 2 Oyna

YENİ KONUMLARIN KİLİDİNİ AÇ
Hiçbir yer güvenli değil! Her konumu tamamla ve güvenli bir sığınak aradığından yenilerine geç. Bir zamanlar huzurlu olan banliyölerde başla ve tüyler ürpertici çiftlikler, terk edilmiş bir şehir, endüstriyel bir bölge gibi yeni konumlara hareket et!

Dead Zed Hile Apk

Her konumda, üssünü zombi işgalinden korumalısın.

Dead Zed 3

HAYATTA KALMAK İÇİN SAVAŞ
Zombi kıyametinde hayatta kalmak kolay olmayacak. Zombi sürülerine karşı kendini savunmak için gerekenlere sahip misin? Şimdi indir ve keşfet!

Dead Zed Apk Oyun İndir Club

Gerekli İzinler SSS:
Oyundaki reklamları yüklemek ve görüntülemek için WRITE/READ_EXTERNAL_STORAGE gereklidir (Dead Zed bir reklam destekli oyundur).

Dead Zed İndir

Dead Zed v1.3.4 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı savaş, savunma ve nişan alma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde zombi akınlarını durdurmak ve evinizi korumaktır.

Dead Zed içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp, kolayca geliştirebilirsiniz.

Zombi baskınları, tehlikeli düşmanlar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Dead Zed v1.3.4 sürümünde yeni silahlar ve konumlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Zed Play Store’da 42.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Related posts

Leave a Comment