You are here
Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk **HİLELİ MOD 2021** Hileli Apk Simülasyon 

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk **HİLELİ MOD 2021**

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk: Şehirde Modifiyeli Araba Park ve Drift güncelleme ile tamamen yenilendi. Yeni modifiye seçenekleri, yeni şehir ve oyun modları eklendi. Şehirde park etme , drift , zamana karşı yarış ve birçok yeni görev eklendi. Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk Devasa şehirde park etme, yanlama ve diğer görevleri tamamla veya yeni serbest eğlence haritalarında modifiye şahin doğan ve e46 aracını sür.

 

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk **HİLELİ MOD 2021**
Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk MODİFİYE SEÇENEKLERİ ve GARAJ: Performans ve nos yükseltmeleri ile aracının performansını arttır. Jant, boya, cam filmi, spoyler, tavan scoop ve egzoz seçenekleri ile arabana mükemmel görünüş kat. Süspansiyon yüksekliği ve tekerlerin kamberini ayarla. Arabanın plakasını değiştirebilir ve plakalığa kendi metnini yazabilirsin. Arabanın bagajına bass müzik sistemini yerleştirebilirsin. Park, sis, uzun ve kısa farlarını kontrol edebilir ve ledlerin rengini değiştirebilirsin. Arabanın TCS ABS ESP ve SH özelliklerini açıp kapatabilir, devir kesici vites değiştirme gecikmesi ve debriyaj eşiğini kendine göre ayarlayabilirsin.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk Dayı

KARİYER MODLARI ve SERBEST MODLAR: Beş farklı modda yıldızları topla ve kazandığın ödüllerle arabanı özelleştir. Park etme, yanlama ve zamana karşı görevleri tamamla. Toplamda 430 seviye ile sürüş becerilerini geliştir. Yeni eklenen birçok serbest haritalarda arabanla gazlayabilir, drift yapabilir ve rampalardan atlayabilirsin.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Android Oyun Club

ŞEHİRDE PARK ETME MODU: Yüksek detaylı binaların ve köprülerin bulunduğu şehirde yeni otoparklarda modifiyeli arabanı park etme deneyimi yaşa. Kazandığın ödüllerle arabanı modifiye et. Yeni navigasyon özellikleri ile şehirde gideceğin yeri bulmak çok kolay. Ayrıca içten sürüş kamerasına geçiş yapabilirsin.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Hile Apk

DRIFT MODU: Modifiyeli arabanla yanlayarak drift puanı elde et. Bonus drift skoru ve skor çarpanlarından geçerek drift skorunu arttır. 3 kademe hedef puanlarına ulaşarak yıldızları kazan ve seviyeleri tamamla. Gerçekçi araba fiziğiyle şehirde modifiye arabanla yanlayarak lastik yak.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Happymod

ZAMAN YARIŞI: Şehirde belirlenen noktaya zamanında ulaş. Hedefi bulmak için yola çizilen okları takip et. Ne kadar az kaza yaparsan o kadar çok yıldız ve para kazanırsın. Finish bayrağına zamanında ulaş ve ödülü kazan.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk Oyun İndir Club

OTOPARK MODU: Otopark alanının içerisinde kolaydan zora tam 214 seviyeyi tamamla ve sürüş becerilerini geliştir. Sürüş simülasyonumuzdaki en zor seviyeler otopark modunun ileri seviyelerinde bulunur.
PLATFORM MODU: Zorlu platformlarda çarpmadan hedefe ulaş. Platformda düşmeden rampaları ve dar alanları geçerek seviyeyi tamamla.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Hilesi

LİMAN, ÇÖL, OTOBAN ve HAVALİMANI: Yeni eklenen serbest modlarda arabanı dilediğin gibi sür ve paraları topla. Yüksek noktalardaki paraları toplamak için rampaları kullan, rampalarda stunt yaparak ödül noktalarına ulaş. Çölde tepeleri aşarak paraları topla. Otoban modunda arabanın sınırlarını zorlayarak maksimum hıza ulaş. Daha yüksek hızlara çıkmak için performans yükseltmeleri yapabilirsin. Havalimanında uçakların arasında hem yanla hemde paraları topla. Akrobasi, yüksek hız ve adrenalin hepsini serbest eğlence modlarında yaşa.
SERBEST ŞEHİR MODLARI: Yeni eklenen devasa ve yüksek detaylı şehirde dilediğin gibi gez. Trafikteki arabalara çarpmadan yanla ve ortalığı dumana kat. Köprüler, caddeler ve park alanlarında gez.

Car Parking 3d Şehirde Modifiye Araba Park & Drift

GELİŞMİŞ KAMERA MODLARI: İçten sürüş modunda gerçekçi sürüş deneyimi yaşa. Park ederken çevreyi daha iyi görebilmek için üst kamera modunu kullan. Trafiğe daha hakim olmak için uzak kamera modunu kullanabilirsin. Direksiyon veya sol-sağ buton kontrol türünden kendine uygun olanı seç.
MULTIPLAYER MOD: Arkadaşlarınla çevrimiçi araba sür drift ve hız mücadelesi yap. Drift kralı olmak veya hızlı sürücüler arasında 1. olmak için mücadele et. Arkadaşlarına özel mesaj gönder veya tüm oyuncularla sohbet et. Online araba oyunu ile arkadaşlarınla keyifli vakit geçir. Araba park etme multiplayer ile şehirde yüksek hızlara çık, yanla veya arkadaşlarınla konvoy yap.
YENİ ARABALAR: E30 E92 M3 BRZ, Golf ve Doblo araba modelleri ile birlikte yeni jant ve boyalar eklendi.
Efsane tofaş şahin doğan eklendi.

Race Master Apk **SON SÜRÜM 2021**

Related posts

4 thoughts on “Car Parking 3d Şehirde Modifiye Apk **HİLELİ MOD 2021**

 1. http://yusuf%20islam%20enes

  Oyunu abim ile birlikte severek oynuyoruz çok saran bir oyun , fakat bazı hatalar var : (1) insani görüş modunda arabayı sürerken garip sesler geliyor (2) oyunda çok az araba var (3) araba detayları çok az 4 çok az modifiye seçeneği var (5) kariyer modları çok az (6) kariyerde serbest sürüş modlarında daha fazla para kazanılmalı . Fakat oyun bu haliyle bile çok güzel tavsiye ederim , oyun yapımcısı bunlarıda oyuna eklerse çok güzel olur .

 2. http://Alparslan%20Bozdemir

  Oyuna daha çok tutulacak araçlar gelirse daha güzel olur. Şimdi gayet güzel. Megane 2. WV caddy 2018. Isuzu kamyonet. Renault traffıc. Opel corsa 1.7 hyundai admire. Ferrari 430f. Linea. Fiorino. Mercedes. Clio4. Yeni kasa transit. transporter. Hyundai getz. Hyundainin kamyonet modelleri olabilir. Aksesuarlardan. Yeni jant seçenekleri. Jantları renk tonuna göre ayrı boyama bölümü. Ön cam dahi farklı ve yeni stıcker çeşitleri. Tampon ve ekstra olarak yeni modifiye parçaları gelsin. Başarılar.👏

 3. http://Efe%20Uysal

  Oyun çok güzel ama eklenmesi gereken şeyler var mesela yeni boyalar,gece modu,araba altına led ışık,yeni haritalar,ve haritlardaki binalar oyuna bunlarda eklenince tadından yenmez üstte dursun diye random ehejevieecuwgegehehdidjdidbosvdidbdodvfisveievjevsisvsieveievieegieveieveieveievievsisbsisbisbeiehduxbixfdysbdixfyqjosbcixgeibeyscsixbgxneodnyxrcrsihsosbdjdvdudjdhdidbdhfhfhffhfhfffhffhhhfhdfvdhdiwjwowjidhsjdbsidbidhdjdjdjsjshejwhvdhdgdghsiwjejjejeuiejejeiiejeheievdjvdjevhdg

 4. http://EMİN%20TOSUN

  Oyun gayet güzel fakat grafikler biraz daha iyileştirilmesi gerekir . oyunu ultra grafikte oynadığım zaman gölgelerde pixellenme olayı mevcut. Oyuna Jetta, Passat,Kartal, Doğan , Audi serisi, Renault Kangoo, Symbol ,Talisman , Peugeot 308 , Peugeot 206 gibi arabalar eklenmeli. Yeni Haritalar eklenebilir.

Leave a Comment