You are here
Angry Neighbor Apk **GÜNCEL APK 2021** Macera Oyunları 

Angry Neighbor Apk **GÜNCEL APK 2021**

Angry Neighbor Apk

Angry Neighbor Apk Komşunun evini keşfet ve sırrını çöz

Komşu her zaman sıradışı bir insandı ve evine sakladığı bir şeydi, merak ediyorsun ve sen onun evine gidiyorsun; ev.
Kötü komşularında mevcut
– Mobil cihazlar için optimize edilmiş iyi 3D grafikler.
– İyi ve kaliteli mobil kontrol
– Tam hareket özgürlüğü
Ne istersen yap, eğlen 🙂

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Angry Neighbor Apk **GÜNCEL APK 2021**
Kapı anahtarlarını bul
Farklı yerlere tırmanın
Evi keşfetmek

Bu bir parodi.

Angry Neighbor v3.2 FULL APK, hafif korku ve gerilim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını InvictusGames üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kasaba içinde komşunuzun evine gizlice girmek, görevleri tamamlamak için eşyaları toplamaktır.

Zorlu oyun yapısı, karmaşık ev düzeni, onlarca oda, eşyalar, tehlikeli bir adam ve dahası sizleri bekliyor. Angry Neighbor v3.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Anahtarları toplayın, kapalı kapıların ardına ulaşın, eşyaları komşunuzu sizden uzak tutmak için kullanın.

Unutmayın sizi bir defa gördüğü zaman peşinizi bırakmayacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Neighbor Play Store’da 4.19TL’dir.

Shadow Fight 3 Apk

Related posts

4 thoughts on “Angry Neighbor Apk **GÜNCEL APK 2021**

 1. http://Berat%20Yiğit

  Öncelikle oyun çok güzel ama oyunun çok eksiklikleri var bazı odalarda bile hiçbir eşya yok odalar boş düzeltilirse iyi olur üst kattaki odalar boş olduğu için YouTube kanalıma video ollarak koysammı koymasammı diye düşündüm ve koymadım// YouTube kanalımın ismi GamersYiğit

 2. http://P_E_N_U_M_B_R_A%20YT

  Güzel fakat dürbün araba açma vb şeyleri koysalar iyi olurdu bu arda çok pahalı birde grapich seçenekleri gelirse süper olur kolay ..orta.. zor..ultimate zor. Seçenekleri olsa supe olurdu bu nedenlerden dolayı 3 yıldız kırmam lazım ama ben sevdim için 1 yıldız kırdım inşallah dediklerim dikkate alınır emeği geçenlere teşekkür ederiz.

 3. http://Mavi%20Kız

  Çok güzel bir uygulama çok eylenceli ve İnterneti olmayanlar için çok iyi Şimdi random jbvhıhvjknbmfjhvkhvjkgıcucguuyftdxshwsksjsssssjjshssdadadadasasssdwrxdr

 4. http://Girayhan%20Coşkun

  Oyun gerçekten çok güzel ama çokta korkutucu

Leave a Comment